Trick & Treat Kuzu Etli Köpek Maması 15 Kg
Trick & Treat Kuzu Etli Köpek Maması 15 Kg

Trick & Treat Kuzu Etli Köpek Maması 15 Kg (ST04591)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺340,01(KDV Dahil)
İndirimli : ₺323,00(KDV Dahil)

​Trick&Treat Kuzu Etli Köpek Maması 15 Kg

 
 
Büyümelerini tamamlamış yetişkin köpekler için üretilmiştir. Tüm yetişkin ırkların besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar. İçeriğinde kullanılan malzemelerin kalitesi ile son teknolojinin birleştirilmesi ile Veteriner Hekimlerin formüle ettiği
Kuzu etli köpek maması Trick & Treat  lezzeti ile köpeklerin beğenisine sunulmuştur.
 
Trick & Treat Kuzu Etli Köpek Maması, kontrollü mineral içeriği, dengeli aminoasit profili, Omega 6 / Omega 3 oranı ve vitamin ilaveleri ile yetişkin köpekler için her koşulda eksiksiz bir beslenme sağlar.
Trick & Treat Kuzu Etli Köpek Maması, içerdiği yüksek düzeydeki antioksidan A.D.E ve C vitaminleri ile hücresel tahribatı azaltarak yaşlanmayı geciktirir.
Trick & Treat Kuzu Etli Köpek Maması, yüksek düzeydeki metabolize olabilir enerjisi ile mide ve sindirim sistemini yormadan ergin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini eksiksiz olarak almasını garanti eder.
Dengeli aminoasit profili ile ergin  köpeğin protein ihtiyacını tam olarak karşılar. Yüksek kalitedeki protein kaynakları İle kolay sindirilebilirlik ve emilebilirlikle üstün bir beslenme sağlar.
Doğal antioksidanlar olan A.D,E ve C vitaminleri ile bağışıklık sisteminin sağlıklı ve güçlü olmasını desteklerken hücresel tahribatı önleyerek her koşulda ergin köpeğin vücut dokularına direnç kazandırır.
Sağlıklı, gür ve parlak bir tüy ve deri yapısı oluşturur. Beyin fonksiyonlarına ve zeka gelişimine katkıda bulunur. Eklemlerin esnek ve dayanıklı olmasını sağlar. Bazı önemli hormonların üretilmesine yardımcı olur. 
Bağırsaklarda tahrişi önleyen ve besinlerin geçişini kolaylaştıran yüksek kalitede lif kaynaklarıdır. Sindirim sistemi sağlığını ve besin maddelerinin emilimini dengede tutar. 
İskelet ve kemik dokuların sağlığını korur. Metabolizmayı destekler.
Sağlıklı deri ve parlak bir kürk yapısına katkıda bulunur. Stresi azaltır.
 
Analiz: Ham Protein % 21.00 - Ham Yağ % 11.00 - Ham Lif % 3.6 - Ham Kül % 6.5 - Nem % 10 - Bakır % 17 - Fosfor % 1 - Kalsiyum % 1.5 - Vitamin A 18.000 IU/kg - Vitamin C 135 IU/kg - Vitamin D 2.250 IU/kg - Vitamin E 180 IU/kg
 

İçindekiler: Hayvansal proteinler Kuzu Eti Unu, Hayvansal Yağ. Tahıllar: Pirinç, Buğday, Buğday Kepeği, Keten Tohumu, Kurutulmuş Şeker Pancarı. Ciğer aroması, Tuz, Kuru bira mayası. A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, K Vitamini, C Vitamini, B1 Vitamini tiamin, B2 Vitamini riboflavin,B5 Vitamini pantotenik asit,B3 Vitamini niasin, B6 Vitamini pridoksin, B7 Vitamini biotin, B12 Vitamini, Folik Asit, Kalsiyum, Bakır, Çinko, Potasyum Klorid.

 

Benzer Ürünler