N&D Mini Balkabaklı Kuzulu Starter Yavru Köpek Konservesi 285 GR
N&D Mini Balkabaklı Kuzulu Starter Yavru Köpek Konservesi 285 GR

N&D Mini Balkabaklı Kuzulu Starter Yavru Köpek Konservesi 285 GR (ST40174)

Marka : N & D
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺35,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,17(KDV Dahil)
N&D Pumpkin Tahılsız Kuzu Etli Ve Yaban Mersinli Starter Yavru Köpek Konservesi 285 Gr
 

Yavru, gebelik ve emzirme dönemindeki kediler için formüle edilmiş tam mamadır.

 

Kuzu (% 50), ringa, haşlanmış tavuk yumurtası, tatlı patates, balık yağı, nar (% 2), fruktooligosakkkaridler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller.

Besinsel Katkı Maddeleri: A Vitamini 5600IU, D3 Vitamini 370IU, E Vitamini 185mg, metiyonin hidroksilaz analoğu çinko şelat 230mg; metiyonin hidroksilaz analoğu manganez şelat 46mg; metiyonin hidroksilaz analoğu demir şelat 78mg; metiyonin hidroksilaz analoğu bakır şelat 18.5mg; DL-metiyonin 1750mg; taurin 935mg; L-Karnitin 58mg.

 

 

Beslenme Yöntemleri;

 

Tabloya bakınız. Değerler referans aralığıdır ve her evcil hayvanın ihtiyacına göre değişiklik gösterir. İdeal vücut ağırlığına gelinceye kadar ayarlama yapınız. Daha önce kullanılan mamayla karıştırılarak geçiş yapılması tavsiye edilir. Günlük besleme miktarını iki ya da daha fazla öğüne bölerek verebilirsiniz. Oda sıcaklığında servis ediniz. Daima temiz ve taze su bulundurunuz. Kapalı konserveyi serin ve kuru bir yerde saklayınız. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayarak 48 saat içinde tüketiniz. Son kullanma tarihinden


36 ay önce üretilmiştir. Net ağırlık, son kullanma tarihi, lot numarası, üretim numarası konservenin üzerinde yazılıdır.